“Yemek siparişini, kazançlı ve hızlı bir hale getiren Yemek Arena artık hizmetinizde.”

 

Yemek Arena Nedir?

Yemek Arena Nedir ?Hizmet sektöründe yer alan ve yeme-içme alanında hizmet veren işletmelerin yemek siparişi ihtiyaçlarına yönelik, paket servis ve gel-al tarzında en çok tercih edilen modellere sahip online sipariş sistemidir.  Müşteri açısından kullanımı ne kadar kolay ve pratikse, işletmeler için gelen siparişlerle hızla hizmet sunmak bir o kadar hızlı. Siparişi alın, müşteriniz yerinizden alsın veya hızlı teslimatla Yemek Arena’da vazgeçilmez arasına girin.

Mobil uygulama ile sorunsuz entegrasyona sahip cihazlarınızla siparişinizi alın, işlemi hızlandırın daha çok kazanın, daha geniş kitlelere ulaşın! Şehrinizde ve semtinizde, lezzetlerinizi binlerce kişiyle buluşturun, sektörünüzün fenomenleri arasında yerinizi alın.

Hızla gelişen online yemek siparişi platformunda ve pazarında yer almak için daha fazla düşünmeyin! En avantajlı özellikleri, pratik kullanımı ve teknik / yardım kapsamında sınırsız müşteri desteğini doyasıya yaşayın.

Sade, hızlı, birçok cihaz ve yazılım ile uyumlu, kullanıcı tarafında gelişmiş özellikler Yemek Arena’da.

** Yemek Arena, Fast Rest markası ile Begüm Yazılım bünyesinde hizmet vermektedir. Uygun yazılım ve donanımı, iletişim kurarak kısa sürede öğrenebilir ihtiyaçlarınıza uygun en ideal çözümler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

 

Paket Servis Özelliğiyle Satışlarınızı Katlayın

“Gün paket servisiyle satışları patlatma, müşteri memnuniyetini arttırma günü.”

Online yemek siparişi, artık yeme-içme alışkanlıklarında farklı bir boyuta ulaştı. Satış modeli olarak, en çok tercih edilen, bir işletme de ilk aranan özelliklerin başında gelen paket servisi Yemek Arena’da.

Gelişmiş işletme profili sayfasıyla, mobil uygulama üzerinde işletmenizin paket servis sürelerini, minimum sipariş tutarı ( Her hizmet bölgesi için özelleştirilebilir fiyatlandırma ) , iletişim bilgilerinizi, servis bölgelerinizi, uyguladığınız indirim ve ücretli /  ücretsiz promosyonları ve çok daha fazlasını binlerce Yemek Arena mobil uygulama kullanıcı ile paylaşabileceksiniz.

Web ortamında veya mobil uygulama üzerinden verilen her siparişi, Yemek Arena entegrasyonu yapılan her cihazda anında görebilir, takip edebilir ve durumlarını ayarlayarak anında müşterilerinizle paylaşabilirsiniz.

Üstelik Yemek Arena üzerinde yer alan gelişmiş özellikler sayesinde, işletmeniz ve müşterileriniz arasında daha ilk baştan, memnuniyete dayalı sağlam bağ kurabilirsiniz. Sadakat programı, müşteri anketi, ücretli ve ücretsiz promosyonlardan faydalanabilecekleri YEPARA birikimi gibi çok tercih edilen ve müşteri odaklı satış arttırma özelliklerine sahip. İşletmenizin satışlarını arttıracak, daha geniş kitlelere ulaşıp müşteri portföyünüzü katlayacak Yemek Arena’da yerinizi almak için daha ne bekliyorsunuz?

 

** Yemek Arena, Fast Rest markası ile Begüm Yazılım bünyesinde hizmet vermektedir. Uygun yazılım ve donanımı, iletişim kurarak kısa sürede öğrenebilir ihtiyaçlarınıza uygun en ideal çözümler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

 

Gel-Al (Restorandan) Siparişlerle Masraflarınızı Minimuma Düşürün

Restorandan alacağım İN, ocakta yemeğim var OUT!”

İşten, gezintiden, okuldan veya komşudan dönen tüm müşterileriniz artık yol üstündeyken size kolaylıkla sipariş verebilecek, işletmeye geldiğinde beklemeden hızlıca alabilecek. Gel-al sipariş modeliyle, müşteriniz siparişini kolayca verir ve gelip sıcak sıcak, en taze en leziz menülerinizden istediğini alır gider. Yemek Arena’da müşteriniz menülerinizden veya ürünlerinizden istediğini, restorana uğramadan evvel sipariş vererek, size ne zaman restorana uğrayıp alacağını kolaylıkla bildirebilir. Bu sayede, işletmeniz hem müdavimlerini kazanır hem de paket servis maliyetlerinizden en az %20 tasarruf etmiş olursunuz.

Hem komisyon oranlarından hem kurye ve paketleme malzemelerinden tasarruf Yemek Arena’da işte bu kadar kolay! Yemek Arena mobil uygulamasında gel-al siparişlerinize uyguladığınız promosyon ve indirimleri de dilediğiniz gibi müşterilerinizle paylaşabilirsiniz.
Rakiplerle rekabetin, müşterilerle güler yüzlü iletişimin en tatlı hali Yemek Arena gel – al servisinde.

Gel – al siparişlerinizi Yemek Arena’nın web servisinden veya işletmenizdeki entegrasyon uyumlu cihazlardan anında görebilir, işleme alır ve satışı kolaylıkla sonlandırabilirsiniz. Pratik, çifte kazançlı ve işletmelerin satışlarını arttıracak avantajlı özellikleri ile Yemek Arena’da hemen yerinizi alın.

** Yemek Arena, Fast Rest markası ile Begüm Yazılım bünyesinde hizmet vermektedir. Uygun yazılım ve donanımı, iletişim kurarak kısa sürede öğrenebilir ihtiyaçlarınıza uygun en ideal çözümler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

 

Sadakat Uygulaması

“Müdavimcilik bizim kanımızda var! Bu defa hem müşteri hem işletme kazanacak.”

İşletmeler, yeni müşterilere ulaşmak için normalden fazla çaba sarf ederken, eldeki müşterilerini çeşitli indirim, promosyon ve aralarındaki samimiyeti arttırmak için “müdavime özel “seçenekleri her zaman kullanırlar. Yemek Arena, sektörün en çok beklenen ve aranan özelliklerinden birini sizlerle buluşturuyor. Sürekli müşterilerinize sunacağınız X tutarındaki alışverişinize hediyeler, ücretsiz ikramlar, X sipariş sonrasına %X indirim ve daha birçok müdavimlerin seveceği alternatif sadakat fikirlerinize uygun yapı Yemek Arena’da.

Peki, sadakat uygulamasının faydası nedir?
İşletmeler, toplam gelirlerinin %80’i gibi devasa bir bölümünü aslında %20’lik müşteri kitlesinden kazanır. Öyle ki, portföyünüzde her %10’luk sadık müşteri artışı, işletmenize doğrudan %30 gibi muazzam bir kârlılık sağlar. Sektörün uzun süren analizleri ve tecrübeleri gösteriyor ki; bu tip sadakat programlarıyla entegre çalışan işletmeler rakiplerine nazaran %88 daha avantajlı ve kârlı. Artık her şey takip altında! Sizleri takip eden, sadık müşteri skalasına dahil olan her 100 müşterinizden 65’i sizi bir kere de olsa çevresine tavsiye etmekte. Genel kitle göz önüne alındığında, tüketicilerin %73 ‘ü kapsam alanı geniş sadakat uygulamalarının hayatının her anında ve yerinde görmek istiyor.

Kısaca sadakat programı, müşterilerinizle aranızda bir mıknatıs etkisi görecek. Hem iş sürekliliğiniz hem de “kulaktan kulağa reklam olma” gibi bütçenizle yaptıramayacağınız bir avantajı yakalamış olursunuz.

Kullanıcılar ve işletmeler için online yemek siparişindeki tüm tabuları unutun! Yemek Arena, farkını yaşatmaya ve sizlere eşsiz deneyimler sunmaya hazır.

 

** Yemek Arena, Fast Rest markası ile Begüm Yazılım bünyesinde hizmet vermektedir. Uygun yazılım ve donanımı, iletişim kurarak kısa sürede öğrenebilir ihtiyaçlarınıza uygun en ideal çözümler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Bu bölümde, Yemek Arena’ya katılmak ve anlatılandan çok daha fazlasıyla işletmelerinizde müşteri ve gelir patlaması yaratmak için aklınıza takılan birçok sorunun yanıtını bulabilirsiniz.

 

Yemek Arena’ya işletmemi nasıl kayıt edebilirim?

Yemek Arena Mobil Uygulaması ‘na giriş yaparak, sağ üst kısımdaki Yemek Arena İş Ortaklığı formunu doldurmanız yeterli. Sizlerle en kısa sürede iletişime geçip, merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarını bulmanızda yardımcı olacak ve hızlıca kaydınızı oluşturacağız.
Ayrıca, https://www.yemekarena.com web sitemiz üzerindeki iletişim formu veya canlı destek üzerinden de bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Yemek Arena’ya iletme bilgilerimi ve diğer detayları nasıl girebilirim?

Yemek Arena İş Ortaklığı formunu doldurduktan sonra sizlerle iletişime geçip, gerekli kayıt prosedürleri ve evraklarını sizlere ileteceğiz. İşlemler sonrasında size özel verilecek kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaparak, işletmenize ait tüm detayları kolaylıkla girebilirsiniz.

 

Yemek Arana üzerinden gelen siparişleri nasıl takip edebilirim?

İş Ortaklığı başlangıcı ile size iletilen kullanıcı adı ve şifre ile İşletme Yönetim Sistemi’ne giriş yapabilirsiniz. Burada menüler, ürünler ve işletmenize ait daha birçok detayı girip kontrol edebileceğiniz gibi, siparişlerinizi de anlık olarak takip edebilirsiniz.

 

Yemek Arena’da işletmeler için fiyatlandırma / hizmet ücreti nasıldır?

Yemek Arena, alışılagelmiş olan sipariş tutarı üzerinden komisyon uygulamasını reddeder. Bunun yerine, küçük, orta ve büyük işletmelerin kolaylıkla faydalanabileceği kontör sistemiyle çalışmaktadır.
Bronz, Gümüş ve Altın paketler sayesinde, sizlerde işletmenizin ihtiyacı olan kontör paketini satın alabilirsiniz. Sadece tamamlanmış her sipariş üzerinden kontör düşer ve satın alınan paket kısa sürede hesabınıza tanımlanır.

 

İşletmemin menü, ürün, promosyon, kampanya gibi tüm detaylarını nasıl sisteme gireceğim?

Yemek Arena, gelişmiş bir İşletme Yönetim Paneli ’ne sahiptir. Hesabınız aktif olduktan hemen sonra, panelinize giriş yaparak, kolay ve pratik panelini kullanmaya başlayabilirsiniz. Ürün, menü, promosyonlar, servis saatleri, servis bölgeleri, bölgelere ait paket servis ücretleri, minimum sipariş tutarı, hediye, puan (YEPARA), ödeme seçenekleri vb. gibi birçok detayı rahatlıkla kendiniz girebilirsiniz. Merak ettiğiniz veya takıldığınız her konuda, ekibimizden anında destek alabilirsiniz.

 

Yemek Arena müşterileri, siparişlerin takibini nasıl sağlayacak?

Yemek Arena, aradaki engelleri kaldırıyor. Otomatik cevap veren web asistanları yok, birebir görüşme, bire bir iletişim var. Sistem üzerinden, her Yemek Arena kullanıcısı sipariş verdiği işletmenin telefon numarası ve e-mail gibi iletişim bilgilerini görebilmektedir. Bu sayede, anında taleplerini ve sorularını işletmeye iletebilir.

 

İşletmeler için puanlama ve yorumlama sistemi var mı?

Hayır, yorum ve puanlama sistemi yok. Fakat, anket sistemi sayesinde işletme hakkındaki sorulara yanıt vererek genel memnuniyet durumu konusunda fikirlerini beyan edebilir. Bu tamamen, işletmeye özel bir durumdur ve yayınlanmaz.

 

Sadakat Uygulaması hangi işletmeler için uygundur ve kullanılır?

Yemek Arena’da sadakat uygulaması sisteme dahil olan tüm işletmeler için uygundur ve kullanılabilmektedir. Paket Servis ve Gel-Al siparişlerde, sipariş esnasında kullanılır. Masaya servis yapan işletmelerde ise, Yemek Arena entegrasyonu olan tüm cihazlardan okutulacak QR kodu ile anında kazanılan puanları kullanabilir.

 

 

Kafanıza takılan sorular bu kadarla sınırlı değil mi? O halde hemen https://yemekarena.com/ internet sitemizi ziyaret edin veya Begüm Yazılım web sitesini ( https://www.begumyazilim.com.tr/ ) ziyaret edin! İşletmenizin ihtiyacı olan donanım ve yazılım gereksinimlerinden, Yemek Arena sistemine kadar her konuda uzman kadromuzdan bilgi ve destek alabilirsiniz.

GEL-AL Nedir ?

Gel-Al fiyatları genelde kurye hizmetleri ve komisyonlar nedeni ile Paket Sipariş sistemindeki fiyatlara göre %25-30 ucuzdur.  Bu nedenle müşteriler Gel-Al uygulaması kullanarak aynı ürünleri belirledikleri zamanda işletmelerden zaman kaybetmeden ve daha ekonomik bir  şekilde teslim almak istemektedirler.

Sipariş verilen işletme adresi ve iletişim bilgileri açık şekilde belirtilir. Böylece müşteriler kimden ve nereden siparişlerini teslim alacaklarını bilirler. İşletmeler minimum sipariş miktarlarını, ne şekilde ödeme aldıklarını, hizmet verdikleri saatleri, sipariş sonrası kazanacakları puan ve ücretsiz ürünleri belirtir.***(Eğer sadık müşteri sistemine üye ise.)

İşletmeler ayrıca tüm menü ve ürünlerini var ise promosyonlarını belirtir. Gelen siparişler web ortamında veya YemekArena ile entegre yazılımlarda görüntülenir ve takip edilir.

PAKET SERVİS Nedir?

Paket Sipariş yapan restaurantlar için geliştirilmiş mobil uygulamadır. İşletme adresiniz ve iletişim bilgileri açık şekilde belirtilir. Böylece müşteriler kime ve nereden sipariş verdiklerini bilirler.

İşletmeler servis yaptıkları bölgeleri, bu bölgelere ait minimum sipariş miktarlarını, ne şekilde ödeme aldıklarını, hizmet verdikleri saatleri, sipariş sonrası kazanacakları puan ve ücretsiz ürünleri belirtir.***(Eğer sadık müşteri sistemine üye ise.)

İşletmeler ayrıca tüm menü ve ürünlerini var ise promosyonlarını belirtir. Gelen siparişler web ortamında veya YemekArena ile entegre yazılımlarda görüntülenir ve takip edilir.

Siparişin her aşaması ve müşteriye ulaşımı takip edilebilir.

RESTORANDAYIM Nedir?

Covid19 nedeni ile müşterilerin menüden seçim yapması (hijyen sorunu) ve garsonların sipariş alması(sosyal mesafe) oldukça sorunlu olacaktır.

Restaurandayım uygulaması ile müşteriler YemekArena ile ürünleri seçebilir ve sipariş verebilirler.

YemekArena müşterileri masaya oturduktan sonra cep telefonundan işletmenin menüsüne ulaşmakta, sipariş vermekte ve sipariş mutfağa(garson onaylı veya onaysız – seçenekli çalışma) iletilmektedir.

SADIK MÜŞTERİ Nedir?

SadıkMüşteri uygulaması, çeşitli puan ve promosyon seçenekleri ile sisteme katılan her zincir işletme ve/veya tek işletmeye özel seçenek sunmaktadır. İşletmeler her sipariş için %10 puan verebilirler veya 5.ürün alımına  6.ürün BEDAVA gibi seçenekler ile müşteri kazanmanın yanında sürekli sipariş vermesini sağlayabilmektedir.

 • İşletmelerin gelirinin %80’i müşterilerinin %20’sinden gelir.
 • Sadık müşterilerdeki %10 luk artış işletmelerin toplam gelirlerinde %30 artış sağlar.
 • Sadakat programı entegre eden işletmelerin %88’i rakiplerine göre daha karlıdır.
 • Müşterilerin %65’i bir markayı uyguladığı sadakat programından dolayı tavsiye etmektedir.
 • Müşterilerin %73’ü her yerde geçen bir sadakat programı istemektedir.
 • Yeni müşteri elde etme maliyeti hali hazırdaki müşteriyi tutmanın maliyetinde 6 ile 8 kat fazladır.
 • Kullanıcıların %64’ü uygulanan sadakat programından dolayı markayı ziyaretlerini artırmaktadır.
  Pazarlamanın ve iş hayatındaki başarının sırrı olan PARETO kuralı hakkında daha detaylı bilgiyi aşağıdaki bağlantıdan sağlayabilirsiniz.
   http://www.forbes.com/sites/davelavinsky/2014/01/20/pareto-principle-how-to-use-it-to-dramatically-grow-your-business/#44523b041259

ANKET Nedir ?

Anket uygulaması YemekArena ve FastRest kullanan işletmeler için kapanan her siparişten sonra kullanılabilen mobil uygulamadır.

Hesap fişinde işletmeye özel QR ile giriş yapan müşteri, yaşadığı deneyimi işletmenin belirlediği anket sorularını yanıtlamaktadır.

Sadık Müşteri ile entegre çalışan Anket uygulaması bir sonraki ziyarette kullanmak üzere puan veya bedava ürün verilmesine olanak sağlamaktadır.