Restoran Adisyon Sistemi Nedir?

Restoran Adisyon Yazılımı operasyonun hızı ve düzeni açısından en ideal çözümü sunmaktadır. Kolay kullanımının yanı sıra, ekip elemanlarının diğer operasyon noktaları ile arasında hızlı iletişimi sağlamasıyla da sorunsuz bir sipariş deneyimi yaşatır. Özelleştirilebilir masa düzeni, el terminallerinde stabil çalışma, ara yüzü sade ve kullanışlı olan masaya servis (adisyon) yazılımı sayesinde, faaliyet alanlarınızdaki en sorunsuz sipariş deneyimine hazır olun! Her işletmede farklı masa düzeni, farklı menü çeşitleri olduğunu düşünerek, en ideal tasarımı sizler için geliştirdik. Adisyon yazılımı, işletmelerde hizmetin başlangıç aşaması olduğu için oldukça esnek ve her ihtiyaca yanıt verebilir olması da son derece önemli.

 

İşlemleri Otomatik Yapın

Personel takibi, personel verimliliği, sipariş alma, masa rezervasyonları gibi birçok işlemi otomatik olarak yapabilirsiniz.

 

Uzaktan Erişim Sağlayın

Bulut altyapısı sayesinde işletme bilgilerinizi internete bağlı bilgisayar, telefon veya tablet gibi cihazlardan kolaylıkla uzaktan erişim imkanı sağlayabilirsiniz.

 

Birçok Cihazla Entegre Çalışın

Bilgisayar, tablet, telefon, POS, çeşitli ekranlar ve yazıcılar ile %100 entegre çalışabilirsiniz. Ekstra cihaz almanıza gerek kalmayacak. Böylelikle hem zamandan kazanın hem de paranız cebinizde kalsın.

 

Kolay Kullanım

Restoran adisyon sistemleri anında öğrenilebilecek, gelişmiş bir ara yüze sahiptir. Böylece hem siz hem de çalışanlarınız işlemlerinizi rahatlıkla yapabileceksiniz.

 

Masaları Kolayca Yönetin

Restoran Adisyon Yazılımı ile masaları kolayca numaralandırabilirsiniz. Masa ekleyebilir, oluşturabilir veya silebilirsiniz. Masalarınızı siparişlerle beraber taşıyabilir, güncelleyebilirsiniz.

 

Menüleri Anında Görüntüleyin

Müşterileriniz QR Menü sayesinde anında menüleri görüntüleyebilecek. Bu sayede garson gelmeden sipariş verebilecekler. Ayrıca verilen sipariş adisyonu Restoran Adisyon Sistemine otomatik gözükecektir.

 

Hızlı Şekilde Ödeme Alın

Ödeme almak için tek yapmanız gereken ilgili masa numarasına tıklamak. Ödemeyi nakit, kredi, ticket gibi türlerde alabilirsiniz. Ayrıca bütün veya parçalı şekilde alabilirsiniz.

 

Olası Hataların Önüne Geçin

Restoran adisyon programı sayesinde siparişlerde yapılan hatalı adisyon veya yanlış hesaplamaların önüne geçebileceksiniz.

 

İşlemlerinizi Raporlayın

Restorant adisyon sistemi içerisinde sipariş, masa, menü gibi işlemlerin raporlarını tutabilecek kapasiteye sahiptir. İsterseniz haftalık, aylık, yıllık gibi raporları tek tıkla görebileceksiniz. Böylelikle olası yanlışlardan veya hatalardan kurtulacaksınız. Ekstradan kullanıcı işlemlerini de raporlayabilirsiniz.

 

Siparişleri Açıklarına Engel Olun

Restoran adisyon programı sayesinde siparişleri sadece yetkisi olan kişiler güncelleyebilecek ve silebilecek. Ayrıca yetkisi olmayan kişiler siparişleri güncelleyemeyecek ve silemeyecektir.

 

7/24 Destek Alın

Sisteminizde oluşan hatalar için kesintisiz 7/24 destek hizmeti vermekteyiz.