FastRest – FASTfood ve RESTaurant otomasyon sistemi kullanan işletme sahipleri işletmelerindeki satışları, en çok satılan ürünleri ve kapanan adisyonların ödeme şekline göre dağılımı anlık olarak cep telefonlarından izleyebilirler. Bu uygulamaları Appstore veya PlayStore dan indirebilirler.

appstore

Satış bilgilerin güvenliği nedeni ile önce kayıt olmalı, daha sonra işletmelerine bağlanmaları için modemlerinde özel bir port açılmalıdır. Onay sürecinden sonra,  sadece kayıt edilen cep telefonundan satış izlenebilir.
Bu mobil uygulama ile aynı zamanda açık adisyonlar ve henüz tahsilatı yapılmamış paket servis adet ve tutar bazında izlemek mümkündür. Kişi sayılarıda izlenebilir. Grafik olarak görsel sunum vardır.

mobile1_entery      mobile_menu      mobile_screen

Restoran Yönetici Mobil Uygulaması

Fast Rest Restoran Yönetici Mobil Uygulaması sayesinde siparişlerinizi, stoklarınızı, adisyonlarınızı, satışlarınızı takip edebilirsiniz. Günlük satışlarınızı tablo veya grafik halinde görebilirsiniz. İki tarih aralığında detaylı – detaysız olmak üzere satışları görebilirsiniz. Ayrıca görsel grafikler sayesinde daha rahat ve anlaşılır analiz sunar.

 

Satışlarınızı Takip Edin

Yönetici Mobil Uygulama ile günlük satışlarınızı anlık olarak takip edebilirsiniz.