DOKUNMATİK POS:

FastRest Yazılımının en önemli özelliği olan dokunarak sipariş alınması için gereken bir donanımdır. FastRest müşterilerine dokunmatik ekran teknolojisi yüksek ürünler sunarak, insan tenine hassas ve kalibrasyonu kolay POS önererek, kullanım kolaylığı, satışta hız ve verimlik sağlar.

 

 

1Pos_İkinciEkrenPos_İkinciEkren_A

 

Seçilen POS PC’nin teknik özellikleri yanında ilave onanım olanakları, teknik servis, çekmece bağlantısı, ikinci müşteri ekranı ve garson güvenlik(proximity kart okuyucu), yazıcı ve barkod bağlantılarının kolay ve güvenli olması önemlidir. POS PC fansız olmalı ve SSD hard disk ile çalışmalıdır.

POS_1_ShutterPOS_2_shutterstock_259755596

YAZICI:

FastRest müşterilerine hesap ve mutfak(sipariş) yazıları için sorunsuz ve kullanımı kolay POS yazıcılar sunar.

Yazıcıların bağlantı şekli önemlidir. Uzak noktalar için network(ağ) bağlantılı yazıcılar tercih edilmedir. Zira topraklamada oluşabilecek sorunlar nedeni ile ana kasa bilgisayarı hasar görebilir. Kesinlikle SERİ bağlantılı yazıcı KULLANILMAMALIDIR.

Yazıcı termal kafa baskı uzun olmalı ve ortalama 40 metre termal kağıt rulo ile kullanılmalıdır. Yüksek metrajlı rulolar cihazın ömrünü kısaltır.

EL TERMİNALİ:

FastRest Yazılımının en önemli özelliği olan android el terminallerinden sipariş alınması için gereken bir donanımdır. FastRest müşterilerine dokunmatik ekran teknolojisi yüksek, insan tenine hassas ve şarj süresi uzun cihazla önerir.

Şu an bu özelliklere uygun olarak DT – 4100 Android EL terminali önermekteyiz.

Online satış sitemiz sitemizden uygun fiyat ve 6 taksit avantıjı ile satın alabilirsiniz.

http://www.markalarsepeti.com/xplore-dt4100-android-el-terminali

YAZAR KASA

Mali onay FastRest Yazılımının en önemli özelliğidir. Her satış sonuçlanmasında yeni nesil yazar kasa entegrasyon uygulaması fiş kesebilirsiniz.

Şu an mali onaylı entegrasyon onayımız olan VERA, INGENICO ve çok yakında BEKO yeni nesil yazar önermekteyiz.

Online satış sitemiz sitemizden uygun fiyat ve 6 taksit avantıjı ile satın alabilirsiniz.

http://www.markalarsepeti.com/yazar-kasa