Cafe Restoran Yazılım Nedir?

Cafe Restoran Yazılımı, müşteri ilişkileri yönetimi, stok takibi, sadakat programları, promosyon oluşturma işlemlerini kolayca yapabilecek yazılımın adıdır. Kolayca sipariş ve rezervasyon alabilecek kapasiteye sahiptir. Mutfak ve personel arasındaki kondisyon ve verimliliği arttırır ve sipariş süresini kısaltır. Dolayısıyla zamandan tasarruf ve verim kazanmış olursunuz.

 

Kendi Menülerinizi Oluşturun

Ürünlerinizi kategori veya menü grupları halinde oluşturabilirsiniz. Ürünlerinize, Menülerinize veya kategorilerinize ek özellikler tanımlayabilirsiniz. Ürünlerinizi gramaj veya porsiyonlar tanımlayıp fiyatlandırabilirsiniz. Ayrıca oluşturulan menüler anında online telefon ve tablet menüye dönüştürülebilme olanağı sunuyor.

Rezervasyonları Kolayca Yönetin

Takvim üzerinden kolayca rezervasyon yapabilir, güncelleyebilir ve iptal edebilirsiniz. Ayrıca takvim üzerinde rezervasyonları yönetebilme imkanına sahip olursunuz.

 

Sipariş Sürenizi Kısaltın

Cafe Restoran Yazılımı işletmenizde mutfak ve servis personeli arasındaki koordinasyonu artırarak sipariş sürelerini kısaltır. Böylece hem zamandan hem de daha verimli bir ortam sunuyor.

 

Stoklarınızı Takip Edin

Ürünlerinizi stok giriş-çıkışını ve takibini yapabilirsiniz. Görsel grafiklerle zenginleştirilmiş arayüz ile stoklarınızı analiz edip rapor çıkartabilirsiniz. Ayrıca

 

Kolayca Adapte Olun

Cafe Restoran Yazılımı sisteminin bir diğer önemli unsuru kolay ve anlaşılır bir arayüze sahip olmasıdır. Çalışanlar için uzun bir adaptasyon süreci olmaması gerekir. Begüm Yazılım bünyesinde yer alan sistemler hem sizler hem de çalışanlar için kolay bir arayüz sunar.

 

Personel Takibi Sağlayın

Personel takibi sayesinde personelinizin performansını ve verimliliğini etkin bir şekilde değerlendirmenizi sağlayabilirsiniz.

 

Şikayetleri Ortadan Kaldırın

Masa siparişleri otomatik olarak numaralandırılır. Böylelikle ilk sipariş ilk önce teslim edilir.

 

Giderlerinizi Kontrol Altına Alın

İşletmenizin personel maaşlarını, elektrik, su, kira faturalarını veya market, manav vergilerini kolayca kaydedebilir ve görebilirsiniz. Ayrıca net giderinizi veya net kâr analiz edip raporu çıktı halinde alabilirsiniz.

 

Çevre Birimlerle Entegre Çalışın

Restoran gibi işletmelerin dijitalleşmesi sonucunda ortaya çıkan çeşitli programların  birbiriyle entegre çalışma hazzına kapılın. Ayrıca POS cihazlarıyla %100 entegredir.  Begüm Yazılım bünyesinde yer alan bütün sistemler, farklı program veya sistemlere kolayca entegre edilebilecek bir yapıya sahiptir. Bu sayede maksimum verim alıyor olacaksınız.

 

7/24 Destek Alın

Begüm Yazılım bünyesinde yer alan sisteminizde oluşan hatalar için kesintisiz 7/24 destek hizmeti vermekteyiz.