Restoran Sipariş Sistemi Nedir?

Restoran Sipariş Sistemi ekstra kurulum veya özel bir cihaz gerektirmeyen, bilgisayar veya telefonlarda kolayca kullanılabilen, gelişmiş ara yüzü ile kolay bir kullanım sunan bir sipariş sistemidir. Sipariş raporları, para üstü hesaplama gibi özellikler barındırır. Kullanıcı yetkilendirmeleri yapılabilir. Masa özelleştirmeleri yapılabilir. Diğer sistemlerle %100 entegre çalışır.

 

Nasıl Kullanabilirim?

  • Restoran Sipariş Programında kategorilerinize göre menülerinizi oluşturun (ana yemek, salata, içecekler).
  • Restoran ortamına göre masalarınızı kategori halinde oluşturun (bahçe, üst kat, alt kat).
  • Artık sipariş almaya başlayabilirsiniz!

 

Sipariş Almak Artık Daha Kolay

Sipariş alınacak masayı seçip, oluşturulan menülere göre tek tıkla hızlıca sipariş alabilirsiniz. Sipariş alınacak masaya gelişmiş ara yüz ile kolayca porsiyon veya menü ekleyebileceksiniz. Ayrıca porsiyon, gramaj gibi ek özellikler verebilirsiniz. Ayrıca restoran sipariş sistemi fiyatlarını güncelleyebilirsiniz.

 

Masa Açma Özellikleri

  • Kullanıcı şifresi veya uzaktan kart gösterilmedikçe masa açılmayacaktır.
  • Masa numarası ezberleme kavramı yoktur. Her şey parametriktir.
  • Masaları istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.
  • Kişi sayısı girilmedikçe masa açmama yetkisine sahipsiniz.

 

Hızlı ve Doğru Sipariş

Alınan siparişler ister mutfağa, ister fişe otomatik olarak alınabilir. İsterseniz garsonlarınızın telefon veya tabletine otomatik olarak gönderilir. Böylelikle sipariş bildirilme süresini en aza indirmiş olursunuz ve daha hızlı sipariş alabilirsiniz.

 

Güvenli İşlemler Yapın

Restoran Sipariş Yazılımı kullanıcı yetkilendirmesi yapabilirsiniz. Ayrıca masa açılışlarında ilgili kullanıcının şifresini girmesi veya kartını göstermesi zorunludur.

 

Entegre Çalışın

Sipariş Sistemi Restoranlarda bilgisayar, tablet, telefon ve POS gibi cihazlar entegre çalışır. Böylelikle tek tek işlem yapmak zorunda kalmazsınız. Ayrıca Restoran Pos Sistemi programını inceleyebilirsiniz.

 

Bilgisayar Veya Tabletten Sipariş Alın

Sipariş Sistemi ile hem siz hem de çalışanlarınız siparişleri daha kolay yönetebilirsiniz. Böylelikle yapılan adisyon hatalarını ya da yanlış hesapların önüne geçmiş olacaksınız.

 

Olası Hataların Önüne Geçin

Sistem sayesinde siparişlerde yapılan adisyon veya yanlış hesaplamaların önüne geçebileceksiniz. Ayrıca Restoran Adisyon Sistemi programını inceleyebilirsiniz.

 

Şikayetleri Ortadan Kaldırın

Masa siparişleri otomatik olarak numaralandırılır. İlk sipariş ilk önce teslim edilir. Böylelikle müşteri memnuniyeti sağlanmış olur.

 

Hesaplama

Restoran Sipariş Programı kendi içerisinde her siparişin ve ya her masanın hesabını tutabilecek kapasiteye sahiptir. Sipariş hesabını sistemin ara yüzünden siparişe ait tutarları ve para üstü hesaplarını görebileceksiniz.

 

İşlemleri Raporlayın

Sistemin içerisinde sipariş, masa, menü gibi işlemlerin raporlarını tutabilecek kapasiteye sahiptir. İsterseniz haftalık, aylık, yıllık gibi raporları tek tıkla görebileceksiniz. Böylelikle olası yanlışlardan veya hatalardan kurtulacaksınız. Ekstradan kullanıcı işlemlerini de raporlayabilirsiniz.

 

Siparişlerinizi Anlık Takip Edin

Restoran Sipariş Uygulaması sayesinde işletmenizdeki siparişleri anlık olarak görüntüleyebilirsiniz.

 

Tam Entegre Çalışın

Restoran Sipariş Sistemi diğer yemek sipariş uygulamaları ile %100 entegre çalışır. Sisteme gelen siparişleri otomatik onaylar. Ayrıca gelen siparişleri tek bir noktadan kontrol edebilirsiniz.

 

7/24 Destek Alın

Sisteminizde oluşan hatalar için kesintisiz 7/24 destek hizmeti vermekteyiz.

 

**Restoran Sipariş SistemiFast Rest markası ile Begüm Yazılım bünyesinde hizmet vermektedir. Uygun yazılım ve donanımı, iletişim kurarak kısa sürede öğrenebilir ihtiyaçlarınıza uygun en ideal çözümler hakkında bilgi edinebilirsiniz.