Fast Rest Restoran POS Sistemi Nedir?

Fast Rest Restoran POS Sistemi, tüm restoranlar için hızlı ve güvenli ödeme seçeneği sunar. İnternet üzerinden müşteri ödemelerini zahmetsiz bir şekilde takip edebilirsiniz. Ayrıca tüm çevre birimlerle entegre çalışma olanağı da sunar.

 

Kolayca Satışlarınız Gerçekleştirin

Restoran POS Yazılımı ile ürünlerinizi tanımlayarak, anında sipariş ve ödemelerinizi alabilirsiniz. Gelişmiş arayüz ile kolayca işlemler yapabilirsiniz.

 

Anında Rapor Ve Analiz Alın

Gelişmiş görsel grafikler ile saat, gün, hafta, aylık rapor ve analizlerinizi detaylı bir şekilde alabilirsiniz. Aylık veya yıllık ciro gibi raporları analiz edebilirsiniz. Adisyon, alış-satış ve gün sonu tahsilatlarınızı analiz edebilirsiniz.

 

Kasa Hareketlerinizi Takip Edin

Program içerisinde cari hesap oluşturabilirsiniz. Oluşturulan hesaplardan alacaklarınızı veya borçlarınızı takip edebilirsiniz. Gün içerisinde oluşan hareketleri anında takip edebilirsiniz ve yazdırabilirsiniz.

 

Her İşletmeye Uygun

Restoran POS Sistemi, restoranlar, pastaneler, oteller, kafeler gibi işletmelere uygun sipariş ve satış sistemidir. Tüm işletmelerde kolaylıkla çalışabilir.

 

Uzaktan Yönetim İmkanı

Bulut altyapısı sayesinde işletme bilgilerinizi internete bağlı bilgisayar, telefon veya tablet gibi cihazlardan kolaylıkla uzaktan erişim imkanı sağlayabilirsiniz.

 

Hızlıca Satış Yapın

POS Sistemi’nin barkod okuma özelliği ile ürünlerinizi veya terazi etiketlerini okutarak hızlı bir şekilde satış yapabilirsiniz.

 

Kolayca Adapte Olun

POS Sistemlerinin bir diğer önemli unsuru kolay ve anlaşılır bir arayüze sahip olmasıdır. Çalışanlar için uzun bir adaptasyon süreci olmaması gerekir. Begüm Yazılım bünyesinde yer alan sistemler hem sizler hem de çalışanlar için kolay bir arayüz sunar.

 

Tüm Sistemlerle Entegre Çalışın

Restoran gibi işletmelerin dijitalleşmesi sonucunda ortaya çıkan çeşitli programların birbiriyle entegre çalışma hazzına kapılın.  Begüm Yazılım bünyesinde yer alan bütün sistemler, farklı program veya sistemlere kolayca entegre edilebilecek bir yapıya sahiptir. Bu sayede maksimum verim alıyor olacaksınız.

 

7/24 Destek Alın

Begüm Yazılım bünyesinde yer alan bütün sisteminizde oluşan hatalar için kesintisiz 7/24 destek hizmeti vermekteyiz.