Yemek Arena

 

Yeme-İçme aşkına! – Yemek Arena ile yemek siparişi deneyiminiz şimdiye kadarkinden çok daha avantajlı ve çok daha hızlı…

 

Yemek Arena Nedir?

Evde, işte, şirkette veya o an neredeyseniz orada! Yemek Arena Mobil Uygulama üzerinden, damak tadınıza en uygun menüleri, birbirinden lezzetli yiyecekleri, tatlı ve içecekleri anında sipariş verebilirsiniz. Her şey lezzet aşkına!

 

Diğerlerinden Farkı Nedir?

Yemek Arena’da vereceğiniz siparişi, ister hızlı paket servisi isterseniz gel-al sipariş şeklinde verebilirsiniz. Bu sayede, yolunuzun üzerinden geçerken veya bir yere uğradıktan sonra dönüp yemeğinizi en sıcak, en lezzetli şekliyle alabilirsiniz.

Yemek Arena’da yer alan restoranlardan hızlı paket servisi ile sipariş verebilirsiniz. Bunun için bulunduğunuz lokasyonda en yakında yerden siparişinizi geçin, istediğiniz ödeme şekliyle sıcacık şekilde ayağınıza kadar gelsin. Üstelik, Yemek Arena’da sipariş verdiğiniz her restorandan her siparişinizde YEPARA kazanabilirsiniz.

Avantajları Bu Kadar mı?

Elbette hayır! Kazanacağınız YEPARA yanı sıra, sipariş vereceğiniz menü ve ürünlere göre ücretsiz promosyon ürünlerde kazanabilirsiniz.

Tüm detayları, uygulama üzerinden sipariş ekranında görebilirsiniz.
Ben müdavimcilik seviyorum!” diyenlere gün doğdu!
Daha çok sipariş verin, daha çok YEPARA kazanın, indirim ve promosyonları kapın! Üstelik sipariş verdiğiniz restorana önerilerinizi, şikâyet ve taleplerinizi aynı anda bildirebilirsiniz. Düşünsenize; “Ustam benim döner lavaş olsun!” diye oturduğunuz yerden, tezgâh başında hissi ne de güzel olurdu?

Yemek Arena Uygulamasını İndirin

 

Yemek Arena Uygulamasını hemen indirin, kullanmaya başlayın. Basit, kullanışlı ara yüzü ve hızlı sipariş özelliği sayesinde, açlığınızı kısa sürede bastırın!

Şu hayatta hiçbir şey aceleye gelmez, ama yemek hariç!

Uygulamayı indirin, kaydınızı hızlıca oluşturun ve istediğiniz her yerden, her zaman 7/24 yemek siparişlerinizi verin. Siparişleri verdikçe kazanın, indirimlerin keyfine varın!

Yemek Arena ile;

– Tüm restoranlarda geçen ödeme kanallarını kullanabilirsiniz. Online Kredi & Banka Kartı, Yemek Kartları (Sodexo, Multinet, Ticket vb.)  ile hızlı sipariş ve gel-al siparişlerde ödemelerinizi kolayca yapabilirsiniz.
(** Uygulama üzerinden sadece Kredi ve Banka Kartları ile ödeme yapılmaktadır. Diğerleri, restoran üzerinden yapılmaktadır.)
– Şehrinizdeki ve ilçenizdeki tüm restoranları filtreleyebilirsiniz.
– İndirim ve kampanyalardan uygulama ve restorandan anında faydalanabilirsiniz.
– Kolay kullanıcı girişi ile tek aktivasyon bağlantısı ile anında uygulamaya giriş.
– Daha önce verilen siparişlerinizi görüntüleyebilir ve tekrarlayabilirsiniz.
– Sosyal medyanın gücü adına! Sizde en sevdiğiniz restoranları kolayca favorilere ekleyebilir ve en yeni menülerini anında sipariş verebilirsiniz.
– Yemek çeşidi ve mutfak filtrelerine göre henüz aklınızda bir şey yoksa, kısa sürede göz atarak size en uygun olanı hemen sipariş verebilirsiniz.

 

Yemek ARENA, Yemek adına “Türkiye’nin ER MEYDANI “olarak, bu alandaki en iyi restoran ve mutfakları, yemek yemeyi sevenleri bir araya getiriyor! Sizde yerinizi hemen alın, en sevdiğiniz lezzetler ve ilk lezzet deneyimler için zaman kaybetmeyin.