You say hello to innovation together FastRest !

The food sector, one of the most popular sectors of today, is developing day by day thanks to the developing technology. Especially in the field of on-site consumption, competition is increasing rapidly. Customer satisfaction and loyalty is the only solution against increasing costs with competition. It is among the indispensables in this competitive environment to make accurate analyzes and monitor the profit and loss balance at any time for a more efficient operation. Thanks to Fastrest, you can manage your business more efficiently. Give direction to your business with innovative technologies prepared by Begüm Computer experts who have been serving in the software industry since 2002. You can increase the efficiency of your business with the technologies developed specifically for the “hospitality” sector.

FastRest Software Products

Masaya Servis(Adisyon)
Paket Servis Programı
Hızlı Satış Programı
Maliyet, Stok Kontrol, Reçeteler, Kar/Zarar

FastRest Skills

YEMEK SEPETİ ENTEGRASYON

FastRest Paket Servis Programı Yemek Sepeti ile tam entegre programdır. Gelen siparişleri otomatik olarak sisteme aktarır. İş yükünüzü ciddi oranda azaltır, siparişi işletmeye ulaştıran faks yazıcı pos yazıcı vb. ek süreçleri ortadan kaldırır, hatalı işlemleri en aza indirger. Bu üstün modül sayesinde işletme performansı ve müşteri memnuniyetini artar.

ys_fr_eltoka

Müşterilerinizin Yemek Sepeti’nden verdikleri siparişin tüm detayı sisteme kayıt edilir. Yemek sepetine onay veya teknik red olarak geri bildirim yapılır. Restorant durumu kapalı veya açık hale getirilebilir.

YENİ NESİL YAZAR KASA

Hem Fast-Food hem de Restorant gibi yiyecek-içecek işletmeleri için özel tasarlanmış detaylı bir otomasyon sistemidir. Paket servis ve masaya servis yapan (adisyon) işletmelerden cafe-bar, fast-food, kuruyemiş, pizzacı, pastane, kantin, spor salonları yapısına uygundur.

POS_2_shutterstock_259755596

Yeni nesil yazar kasa (Vera – Ingenico – Beko) ile entegre olarak mali fiş kesebilir ve müşteri/üye takip sistemi içerir

CEPTEN ANLIK SATIŞ İZLEME

FastRest – FASTfood ve RESTaurant otomasyon sistemi kullanan işletme sahipleri işletmelerindeki satışları, en çok satılan ürünleri ve kapanan adisyonların ödeme şekline göre dağılımı anlık olarak cep telefonlarından izleyebilirler. Bu uygulamaları Appstore veya PlayStore dan indirebilirler.

appstore

GARSONLARIN EL TERMİNALİ İLE SİPARİŞ ALMASI

Android el terminali kullanımı çok katlı, geniş alanlı işletmelerde büyük kolaylık ve hız sağlar. Geniş alandaki personel ve siparişi kolayca yönetebilirsiniz.

frexpress4

TABLET MENÜ VE SİPARİŞ

FastRest Adisyon ile entegre veya bağımsız çalışan, müşterilerin siparişlerini tablet üzerinden seçmesini ve sipariş vermesini sağlayan yazılımdır. Andorid tabletler ve kablosuz ağ iletişimi ile çalışır. Bu sistem ile kağıtta basılı menüler devrini kapanıyor. Her fiyat değişikliği veya menüdeki güncellemeler için artık menü basımına gerek yok. Menülerinizde istediğiniz değişikliği kolayca yapabilirsiniz. Böyelece hem zamandan hem de maliyetlerden tasarruf sağlayabilirsiniz. Tablet kullanımı işletmenizine prestij katarken veriminizi de artıracak.

Firma Özelliklerimiz

Sektördeki deneyim, yenilikleri uygulama, rekabetçi fiyat ve performans, müşteri sadakati ve deneyimli personel, eğitim sistemimiz, 7/24 hizmet, sorunsuz yazılım ve donanım müşteri memnuniyetini en önemli özelliklerimizdir.

SEKTÖRDEKİ DENEYİM
15 senelik sektörel deneyim, 2.000 üzerinde müşteri, Sürekli gelişim, Değişime önderlik etme.
HATASIZ YAZILIM

İleri yazılım teknolojilesi ile hatasız programlar ve sorunsuz çalışma.

EĞİTİM

Kurlum öncesi ve sonrası deneyli kadro tarafından işletmelerde eğitim. Ayrıca özel sınıflarda torik ve pratik eğitim ve sertifika verilmesi.

SQL VERİTABANI

Yazılım sektörünün en güvenilir veri tabanı olan PostGreSQL kullanılmaktadır.

https://www.postgresql.org/

7/24 TEKNİK SERVİS

Destek anlaşması ile 7 gün / 24 saat teknik destek.

SORUNSUZ DONANIM

Güvenilr donanım, doğru planlama, deneyimli personel ile kurulum, garantili yedek parça ve servis.

Sizin memnuniyetiniz Begüm Yazılım – FastRest olarak  bizim birinci önceliğimizdir. Bizimle tanışmak için aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir. Deneyimli uzmanlarımız size ulaşır, belirlenen randevu zamanında sizleri ziyaret ederek, FastRest  özelikleri ile ilgili sizlere detaylı tanıtım yapar. Tanıtım sonrasında satın alma kararı verme zorunluluğunuz söz konusu değildir.

Begüm Yazılım – FastRest ile iletişim kurmak için formu doldurmanızı bekleriz.

Mesajınız & Talebiniz

 

Gönder

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Begüm Yazılım,  Android ve  IOS mobil uygulama için uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.

playstoreklogo-appstorek

Mobil uygulamalarımızın temel özellikleri:

  • veri tabanı bağlantılı,
  • anlık işlemlerin yapıldığı ve izlendiği,
  • gerçek zamanlı değerler ile kararlar alındığı,
  • kolay kullanım için özel tasarım,
  • uzman programlama,
  • %99.99 çalışma sürekliliği,
  • etkileşimli ve görsel olmasıdır.
MOBİL UYGULAMA İSTİYORUM.
SADAKAT (LOYALTY)

Her satışta seçeneklere göre belli oranda puan veren, bu puanları bir sonraki alışverişte kullandıran, 6 kahve alana 7. bedava, en yakın şubeleri ve tüm şubeleri gösteren, tüm ürünleri detayları ile listeleyen, kullanıcılara özel çağrı(notification) ileten ve müşteri ilişkilerinizi sağlayan özel mobil uygulama.

TABLET MENÜ

FastRest Adisyon ile entegre veya bağımsız çalışan, müşterilerin siparişlerini tablet üzerinden seçmesini ve sipariş vermesini sağlayan yazılımdır. Andorid tabletler ve kablosuz ağ iletişimi ile çalışır. Bu sistem ile kağıtta basılı menüler devrini kapanıyor. Her fiyat değişikliği veya menüdeki güncellemeler için artık menü basımına gerek yok. Menülerinizde istediğiniz fiyat ve resim değişikliği kolayca yapabilirsiniz. Böylece hem zamandan hem de maliyetlerden tasarruf sağlayabilirsiniz. Tablet kullanımı işletmenize prestij katarken aynı zamanda  veriminizi de artıracak.

CEPTEN ANLIK SATIŞ İZLEME

FastRest kullanan işletme sahipleri, en çok satılan ürünleri, açık adisyonları, kapalı adisyonların ödeme şekline göre dağılımı ve ürün grup satış analizlerini anlık olarak veya iki tarih arası seçerek cep telefonlarından izleyebilirler. Appstore veya PlayStore dan indirebilirsiniz.